VDU studente! Nerimauji dėl savo ateities? Tave domina įvairios kultūros ir esi pasiryžęs naujovėms? Užpildyk šią anketą iki sausio 27 d. ir prisijunk prie ESN VMU komandos! Tai puiki galimybė tobulinti renginių, kelionių organizavimo, projektų įgyvendinimo įgūdžius bei susirasti draugų visame pasaulyje.

ESN VMU (Erasmus Student Network of Vytautas Magnus University) – tarptautinės ne pelno siekiančios studentų organizacijos ESN padalinys Vytauto Didžiojo universitete, veikiantis nuo 2009 metų. ESN VMU komanda savanoriškai dirba tarptautinių mainų programų studentų labui, užtikrina galimybę pažinti kitas tautas, ugdo tarpkultūrinį pažinimą bei skatina savanorystę ir aktyvų pilietiškumą.

Kiekvienas ESN VMU yra skatinamas realizuoti savo idėjas ir įgauti naudingos patirties. Štai keletas iš jau įgyvendintų renginių:

  • Jau šešis sezonus iš eilės drauge su VDU Tarptautinių ryšių tarnyba organizuojamas teminis kultūrinių vakarų ciklas – „Cultural Nights“. Šio projekto metu užsienio studentai žaismingai ir įdomiai pristato savo šalis visiems besidomintiems tarpkultūriniu pažinimu.
  • Organizacija padeda užsienio studentams integruotis ir pažinti Lietuvos kultūrą per įvairias veiklas ir užsiėmimus. Rengiamos ekskursijos po Kauno muziejus bei kelionės po visą Lietuvą ir net už jos ribų.
  • Prisidedanti prie tarptautinio projekto „Social Erasmus“, ESN VMU organizacija vykdo įvairias socialines veiklas. Kartu su užsienio studentais lanko Lietuvos mokyklas, senelių namus, sodina Erasmus mišką ir kitais būdais prisideda prie aktyvaus pilietiškumo skatinimo.

Think different, think ESN VMU!